Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На шахті ДП «Львіввугілля» важко травмувались два чоловіка
23 Лютого, 11:21

На шахті ДП «Львіввугілля» важко травмувались два чоловіка

У вівторок, 22 лютого, травмувалися два гірники шахт ДП «Львіввугілля». Один нещасний випадок, внаслідок якого працівник отримав важку травму голови, стався близько 15:30 на шахті «Лісова». Інший – на шахті «Степова» близько 17:30, де через обвал породи травми отримав майстер-підривник. Про це повідомляє zaxid.net.

У прес-службі Головного управління Держпраці у Львівській області розповіли, що близько 15:30 на шахті «Лісовій» травмувався 27-річний гірник очисного вибою.

«Це сталося внаслідок того, що  розірвався ланцюг скребкового конвеєра і елементом ланцюга, який відлетів у бік, травмувало гірника», – повідомили у прес-службі ГУ Держпраці.

За попередньою інформацією, в чоловіка переломи склепіння черепа. Він перебуває у реанімації. У прес-службі зазначили, що в зв’язку з важкістю травми, причини цього випадку буде з’ясовувати спеціальна комісія.

Цього ж дня близько 17:30 стався ще один нещасний випадок на шахті «Степова». За попередньою інформацією, травми отримав 40-річний гірник. Під час проведення робіт сталося відшарування шматка породи, внаслідок чого працівник отримав травми хребта та правої руки.

«Майстер-підривник проводив роботи. Заліз у просіку, щоби перевірити на наявність вибухоматеріалів. У цей момент стався обвал, він отримав травми хребта. Зараз він перебуває у важкому стані у лікарні. Думаю, що його перевезуть на лікування до Львова», – розповів голова профспілки шахти «Степова» Віталій Оніжук.

Схожі новини