На Сколівщині трьох жінок покусала скажена куниця | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Сколівщині трьох жінок покусала скажена куниця
11 Серпня, 16:51

На Сколівщині трьох жінок покусала скажена куниця

На Сколівщині в одному з сіл трьох місцевих мешканок покусала куниця, яка забігла на подвір’я і накинулася на людей. Двом жінкам тварина покусала ноги, одній – руку. Дослідження у ветеренарній лабораторії підтвердили, що куниця була хвора на сказ. Постраждалі жінки зараз проходять антирабічне лікування. Про це повідомляє Zaxid.net.

Медична директорка Сколівської центральної лікарні Оксана Яремко розповіла, що це сталося вранці 5 серпня. На сільське подвір’я з лісу несподівано забігла куниця і накинулася на жінок. Двом покусала ноги, а одній – руку. На щастя, вдома був господар, який вибіг на крик жінок, убив тварину і викликав ветеринарів, які взяли куницю на дослідження. Результати дослідження підтвердили підозри – куниця була хвора на сказ.

Постраждалі викликали «швидку», яка доставила їх у Сколівську центральну лікарню. Там їм обробили рани і скерували в центральну районну лікарню до Стрия, бо у місцевій лікарні на той час не було антирабічного імуноглобуліну.

За словами Оксани Яремко, зараз жінки перебувають на амбулаторному лікуванні під спостереденням лікарів. 12 серпня мають приїхати до Сколівської центральної лікарні, аби продовжити антирабічне лікування відповідно до протоколу лікування.

Відео