На Сколівщині річка підмиває цвинтар та добирається до будинків | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Сколівщині річка підмиває цвинтар та добирається до будинків
08 Листопада, 15:15

На Сколівщині річка підмиває цвинтар та добирається до будинків

У селі Тухля Сколівського району річка Опір підмиває цвинтар та наближається впритул до сільських хат. Місцева влада каже про допомогу просять не перший рік, але грошей на дамбу досі нема, – пише Галнет.

Тендер про «Захист с.Тухля від шкідливої дії вод р.Опір та її притоків на території Тухлянської сільської ради Сколівського району Львівської області» відбувся на платформі публічних закупівель «prozorro».

Голова сільської ради села Тухля, Андрій Ткачик розповів, що річка Опір уже підмила високовольтну опору сітки електромереж. Опору вдалось перенести ближче до житлового будинку, але вода і далі йде. На черзі сам будинок і водокачка. Але найгірше те, каже чоловік, що підмиває цвинтар. Минулого року сільська рада уже робила пректно-кошторисну документацію на побудову дамби, але Департамент екології коштів не виділив.

«Зараз скрутно із грішми, але ми самі знайшли кошти і змінили русло. Його треба було відвернути від цвинтаря. Для того використали більш ніж 280 тисяч. Але сподіваємось, що цьогоріч Департамент екології дасть нам кошти на побудову дамби».

 

Відео