Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Сколівщині собака з пораненою лапою врятував травмованого туриста
01 Березня, 12:01
logo-black

На Сколівщині собака з пораненою лапою врятував травмованого туриста

Юлія Швидко

Сьогодні о 1.35 собака Михайла Барни зі селища Славське Сколівського району врятував 41-річного туриста зі Львова. Чоловік лежав на дні обриву, не міг самостійно піднятися на поверхню.

«Обезсилений чоловік знаходився на крутому схилі обабіч дороги біля ріки. Не подавав жодних звуків. Очевидно, зробив легкий рух – і собака зреагував на нього. Лайк – так називається пес – загавкав і потягнув господаря у сторону обриву. Михайло викликав рятувальників, – розповідає LMN Володимир Яворівський зі Славської пошуково-рятувальної частини. – За допомогою ноші та рятувальних мотузок витягнули потерпілого. У нього була підозра на травму спини. Зараз він у лікарні. Якби не Лайк, чоловік до ранку, напевно, не дожив – замерз би. У Славському ночі особливо холодні».

Михайло Барна ще три роки тому працював рятувальником. Зараз – приватний підприємець. Уночі повертався зі собакою з роботи додому.

«Лайк у нас живе четвертий рік, його ми купили і подарували синові. Це західна сибірська лайка. Зараз кульгає на одну лапку. У нього хтось вистрелив, – говорить LMN господар собаки Михайло Барна. – Лайка ніхто не вчив шукати людей. Уночі це трапилося вперше. Спочатку я подумав, що так він реагує на якусь тварину. Стало цікаво – на цьому місці засвітив ліхтариком. А там людина лежить».

Фото: tvaryny.com, Михайло Барна

48391103_784826008526126_7022855184950755328_n
Схожі новини