На Сокальщині п’яний чоловік розбещував сусідську дитину | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Сокальщині п’яний чоловік розбещував сусідську дитину
09 Квітня, 12:15

На Сокальщині п’яний чоловік розбещував сусідську дитину

Сокальський районний суд  виніс вирок чоловіку, який розбещував малолітню дівчинку, яка живе по сусідству. Селянину призначили п’ять років тюрми та заборонили працювати із дітьми ще три роки. Про це пише zaxid.net. 

Як вказано у вироку, який винесли у квітні 2024 року, випадок трапився ще у липні 2018 року у одному із сіл Червоноградського району біля межі із Волинської областю. Обвинувачений (його прізвище у матеріалах справи приховане) запропонував малолітній дівчинці зайти у недобудоване приміщення у селі та вчиняв щодо дитини розпусні дії (оголював статеві органи та схиляв дівчинку їх торкнутись)”,- йдеться в повідомленні. 

У суді він визнав свою провину. Підсудний заявив, що того дня допомагав сусідам по господарству, на подвір’ї була дитина, яка попросила погойдати її на гойдалці. Згідно з показами чоловіка, вони пішли на гойдалку, потім той зайшов у недобудовану будівлю Народного дому, щоб сходити в туалет, а дівчинка начебто просто зайшла за ним. Чоловік визнав, що того дня був напідпитку.

За словами матері дівчинки, в той день вона була на роботі, їй зателефонувала її мати (бабуся дівчинки) і повідомила, що її онуку хтось викрав. Однак один із сусідів бачив, як підсудний ніс дівчинку на плечах до недобудованого клубу. Коли сусід під’їхав туди, він побачив чоловіка, який тримав дівчинку на руках, а сама дівчинка плакала. У присутності матері та психолога дівчинка розповіла, що обвинувачений сказав їй торкатися до нього. 

Суд визнав обвинуваченого винним у розбещенні малолітньої дитини. Йому призначили п’ять років тюрми з трирічною забороною працювати із дітьми. Вирок ще можна оскаржити.

Відео