Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Сокальщині “Ікарус” впав на водія
10 Квітня, 13:08
logo-black

На Сокальщині “Ікарус” впав на водія

Антоніна Скляренко

51-річний Роман Кілик із міста Червоноград загинув під час ремонту транспортного засобу. На чоловіка впав автобус, коли той намагався поміняти колесо. Випадок трапився вчора після обіду, близько 17 години, недалеко села Острів Сокальського району.

«Роман народився в нашому селі, але жив із сім’єю у Червонограді. Возив шахтарів. По дорозі в нього, кажуть, колесо поламалося, він зупинився при трасі, аби його поремонтувати. Це недалеко від нашого села було. Там є і станція техобслуговування. Але чолові, чогось сам взявся до роботи. Витяг домкрат, підняв автобус і заліз під нього», – каже мешканка села Острів Марія.

Ймовірно, домкрат, яким піднімав автобус чоловік, був несправний. Коли водій заліз під «Ікарус», обладнання не витримало і обвалилося. Автобус впав просто на чоловіка. Це побачили люди, які були недалеко. Підбігли на місце, викликали «швидку». Самі намагалися вивільнили водія. Але марно, врятувати його не вдалось. Від отриманих травм Роман Кілик помер на місці.

Поліція відкрила кримінальне провадження з приміткою «нещасний випадок». Правоохоронці встановлюють всі обставини події.

Фото: ілюстративне.

Схожі новини