Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На спецрахунок армії надійшло 12 мільярдів: майже все вже використали
17 Березня, 18:15

На спецрахунок армії надійшло 12 мільярдів: майже все вже використали

Станом на сьогодні, 17 березня, залишок коштів на спецрахунку, який Національний банк відкрив для підтримки Збройних Сил України, становить близько 86 млн грн. Про це повідомили в НБУ.

Загалом Національний банк вже перерахував на потреби військових понад 11,9 млрд грн.

«Усього з дня відкриття спецрахунку на нього було перераховано близько 12 млрд грн в еквіваленті. Зокрема майже 3,6 млрд грн у еквіваленті надійшло з-за кордону у іноземній валюті (долари США,  євро, фунти, канадські долари, китайські женьміньбі, японські єни, швейцарські франки, польські злоті, австралійські долари)», – повідомили в НБУ.

За їхніми словами, кошти надходили як від громадян та підприємств в Україні, так і від міжнародної спільноти (зокрема зі США, Великобританії, Німеччини, Польщі, Швеції, Фінляндії, Китаю, Франції, Канади, Австралії та ще багатьох країн світу).

Додамо, охочі допомогти ЗСУ можуть перерахувати кошти як за реквізитами, так і за допомогою платіжної картки: https://bank.gov.ua/ua/about/support-the-armed-forces

Окрім того, станом на сьогодні сума на рахунку Міністерства соціальної політики, який відкрили для гуманітарних цілей, становить 282,4 млн грн.  Саме таку суму загалом було перераховано на рахунок з дня його відкриття. Зокрема майже 143 млн грн у еквіваленті надійшло з-за кордону у іноземній валюті (долари США, євро, фунти).

Зазначимо, отримувачем та розпорядником коштів, які надходять на рахунок, відкритий Національний банком для гуманітарних цілей з України та з-за кордону, є Міністерство соціальної політики України.

Додамо, охочі допомогти громадянам, які потерпають від війни, можуть перерахувати кошти як за реквізитами, так і за допомогою платіжної картки: https://bank.gov.ua/ua/about/humanitarian-aid-to-ukraine

  • 0
  • 96
Схожі новини