Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Старосамбірщині до майбутнього пункту пропуску відремонтували майже 13 кілометрів доріг
29 Жовтня, 19:40

На Старосамбірщині до майбутнього пункту пропуску відремонтували майже 13 кілометрів доріг

Сьогодні завершився потужний українсько-польський проєкт «Пантера – Транспорт у районі Перемишля та Нижанкович за спадщину співпраці». До майбутнього пункту пропуску через державний кордон Нижанковичі – Мальховіце відремонтували майже 13 кілометрів доріг.

“Проєкт реалізовували упродовж трьох років спільно з Асоціацією органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна” за фінансової підтримки Європейського союзу. Загальний бюджет  – 2, 5 млн євро.  Для Львівщини скерували понад 844 тис євро. Для успішного завершення проєкту ми виділили цього року майже 12 млн грн з обласного бюджету”, – зазначили у Львівській ОДА.

Відтак, у прикордонному селі Нижанковичі  на Старосамбірщині відремонтували 6 доріг протяжністю 3,7 км доріг. Це вулиці Гагаріна та Лесі Українки з прилеглими до них Першотравневою, Сонячною, Шкільною та Франка.  Дороги облаштували бруківкою, освітленням та системою відеомоніторингу.

Ще 8,7 км місцевих доріг реконструювали у Перемишльському повіті.

“Цей проєкт вкрай важливий, він дає можливість населенню гірського регіону скоротити час для перетину кордону та забезпечить безпеку руху автотранспорту. Переконаний його реалізація, безумовно, покращить умови для українсько-польського економічного, соціального та культурного розвитку” , – додають в ОДА.

Схожі новини