На Старосамбірщині крадуть ліс: мешканці звинувачують старосту та його родину | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Старосамбірщині крадуть ліс: мешканці звинувачують старосту та його родину
23 Липня, 14:06

На Старосамбірщині крадуть ліс: мешканці звинувачують старосту та його родину

Вчора в с.Великосілля, що у Старосамбірському районі на Львівщині, місцеві жителі вкотре стали свідками, як правоохоронці зловили на гарячому крадіїв лісу. Про цей факт повідомила Ірина Перетятко і місцевій спільноті.

«Працівники Старосамбірської поліції спільно із працівниками служби охорони лісу “Аркон” “на гарячому” зловили жителя с. Великосілля Руслана Анатолійовича С., який в черговий раз вчинив незаконну порубку деревини. На цей раз п’ять дерев породи сосна та ялиця, частина дерев зрубано на території Національного природно-заповідного парку “Королівські Бескиди”. Вкрадену лісопродукцію злочинці волоком тягнули своїм трактором, цей синій трактор ми вже неодноразово бачили в повідомленнях поліції», – написала вона.

За словами місцевих мешканців, згаданий крадій лісу є сином старости села Великосілля, і як доказ додають ось це фото.

Жителі також повідомляють, що за останні місяці це вже п’ятий випадок, коли цього чоловіка зловили на крадіжці лісу, але жодного покарання він не поніс, бо «все вирішується!».

«Дуже добре, що спрацювала поліція, ми всі надіємося, що справа буде доведена до вироку, злочинці понесуть покарання, а той злощасний трактор на кінець конфіскують, та передадуть ЗСУ», – наголошує Ірина Перетятко.

Місцеві жителі кажуть, що очікують на належну реакцію правоохоронних та судових органів, щоб зупинити це беззаконня.

Відео