На Старосамбірщині на гарячому зловили лісничого Фурдичка, – охоронна фірма | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Старосамбірщині на гарячому зловили лісничого Фурдичка, – охоронна фірма
23 Квітня, 20:26

На Старосамбірщині на гарячому зловили лісничого Фурдичка, – охоронна фірма

Лісничого Стрільбицького лісництва Старосамбірського лісового господарства «Гальсільліс» Івана Фурдичка впіймали на крадіжці лісу. Чоловік незаконно зрізав 11 кубів ялиці та вчора вирішив їх перевезти.  Про всяк випадок деревину помаркував бірками, щоб у разі чого видати ліс за легально зрізаний.

Про факт крадіжки повідомила у соціальних мережах охоронна фірма, що наглядає за Старосамбірським лісом. Кажуть, що у справі вже відкрито кримінальне провадження. Фурдичку інкримінують крадіжку та підробку документів. 

 

Зауважимо, родина Фурдичко вже фігурувала у схожих історіях. Батьком Івана є лісничий Держлісгоспу Василь Фурдичко. Обидва – близькі родичі колишнього нардепа від БПП Ореста Фурдичка. Його підозрювали в одержанні хабаря у 300 тисяч доларів.

Охоронна фірма наголошує, що тримає під контролем цю справу. Вважають, що керівництво «Галсільлісу» після службового розслідування має негайно звільнити особу, що ганьбить державну лісову галузь. Цікавим є той факт, що наймають охоронні фірми самі ж місцеві лісокористувачі, а вказана компанія обслуговує Старосамбірський ліс вже не перший рік.

Відео