Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Старосамбірщині у ставку знайшли тіло чоловіка
12 Листопада, 10:02
logo-black

На Старосамбірщині у ставку знайшли тіло чоловіка

Вчора, 11 листопада, у селищі Стара Сіль, що на Старосамбірщині, у місцевому ставку знайшли тіло чоловіка. Як з’ясували пізніше це 67-річний мешканець сусіднього села Стрільбичі.

«Тіло чоловіка знайшли близько 11 ранку. Місцеві побачили, викликали рятувальників та поліцію. Дуже випадкова і не зрозуміла смерть. Хороша сім’я, добрий, роботящий чоловік. Постійно ходили з дружиною до церкви. Жили із сином і його сім’єю, – розповіли LMN у Стрільбичах. – У сусіднє – Стару Сіль, наші часто ходять, помагають одне одному у роботі, туди не далеко 2-3 кілометри. Поруч із ставком, де знайшли чоловіка є бар. Що могло статися, як він опинитися у воді – ніхто не знає».

Всі обставини смерті пенсіонера зараз вивчає поліція. Попередньо відомо, що ознак насилля на тілі загиблого не виявлено. Похоронять чоловіка сьогодні у рідному селі.

До слова, у ставку на Львівщині виявили тіло ще одного чоловіка – 60-річного мешканця Червонограда. Його розшукували з  26 жовтня. І лише вчора в обід знайшли у місцевому ставку по вул. Стрілецька.

Обставини загибелі також встановлює поліція. Тіло чоловіка забрали на експертизу.

Схожі новини