Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Старосамбірщині виявили незаконну вирубку дерев на суму півтора мільйона гривень
28 Жовтня, 20:49
logo-black

На Старосамбірщині виявили незаконну вирубку дерев на суму півтора мільйона гривень

Учора, 27 жовтня, поблизу села Волошиново, що на Старосамбірщині, працівники обласної Державної екологічної  інспекції  під час позапланової перевірки  виявили незаконну порубку дерев на суму майже півтора мільйона гривень. Перевірку здійснювали в рамках розгляду звернення громадянина щодо вирубки лісу на території комунального підприємства Львівської обласної ради «Галсільліс».

Про це повідомляють у пресслужбі Державної екологічної інспекції у Львівській області.

«Перевіркою встановлено, що поблизу села Волошиново Старосамбірського району, в урочищі “Гнила”  зафіксовано факт незаконної рубки 84 дерев різних порід у 4 та 5 кварталах Стрільбицького лісництва. Розмір шкоди, заподіяної лісу становить 1 418 340 грн. Матеріали скеровано в прокуратуру Львівської області для вжиття заходів реагування та встановлення винних осіб», – йдеться у повідомленні.

Пересічні місцеві жителі обурюються через варварське і безконтрольне вирубування лісів, кажуть, що роками спостерігають, як вивозять деревину, а їхні спроби зупинити це є безрезультатними.

«Законні чи незаконні рубки – хіба простий селянин розбереться в тому.  Систематично роками спостерігаємо, як вивозять деревину з наших лісів. А що зробити можемо? Нічого. Нуль. Поліція інколи перевірить чіповані чи нечіповані дерева – відкриють про людське око справу, то й все, а ліс і далі їде з наших сіл», – розповідає LMN жителька Волошинова Ганна.

LMN телефонувала ще діючому голові Волошинівської сільської ради Михайлові Плахтиняку. Він розповів, що нічого не чув і не знає про цей факт.

«Комунальне підприємство обласної ради знову обікрало нас. Цього разу  на півтора мільйона. Для мене «Галсільліс» –  це бандити, кримінальні злочинці, лісові кілери. Вони вбивають довкілля заради наживи депутатів обласної ради. Ви бачили скільки грошей витратили кандидати в депутати до обласної ради на вибори? Ось тут і закладені наші біди та негаразди. Під вибори, навіть повернули з тюрми на посаду взятого на хабарі обласного керівника «Галсільлісу», до справи підійшли професійно – той знає толк, як збирати і передавати кеш», – коментує Василь Курій.

Схожі новини