На Старосамбірщині модернізують дорогу до майбутнього пункту пропуску | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Старосамбірщині модернізують дорогу до майбутнього пункту пропуску
18 Грудня, 14:32

На Старосамбірщині модернізують дорогу до майбутнього пункту пропуску

Марія Кузьмин

До липня 2020 року мають завершити роботи з ремонту майже 4 кілометрів дороги у селищі Нижанковичі, що веде до планованого пункту пропуску через кордон Нижанковичі – Мальховіце.

Це передбачено проектом «Пантера –Транспорт у районі Перемишля та Нижанкович за спадщину співпраці», що реалізується у рамках програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020. Про старт проекту повідомили вчора на конференції Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» у Львові. Партнери проекту заклали наріжний камінь у Нижанковичах.

Загальний бюджет проекту становить майже 2,5 млн євро, українська сторона освоїть 844 тис. євро.

 

«Писати проекти і не втомлюватися – наш девіз. На цей проект подавались не вперше. І на цей раз виграли. Це хороша нагода покращити наші населені пункти. Бо ж інвестиції, заплановані в проекті, сприятимуть створенню спільної ефективної транспортної системи, яка буде забезпечувати рух між нашими територіями, організацію спільних соціальних та культурних заходів, тіснішу співпрацю між органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями», – прокоментувала LMN цю подію Тетяна Терлецька, голова Старосамбірської районної ради.

Відео