“На Старосамбірщині підприємство обласної ради відмиває кошти”, – Василь Курій | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“На Старосамбірщині підприємство обласної ради відмиває кошти”, – Василь Курій
22 Травня, 11:10
logo-black

“На Старосамбірщині підприємство обласної ради відмиває кошти”, – Василь Курій

18 травня «Галсільліс» повідомив про завершення посіву насіння ялиці білої у теплиці Хирівського лісництва на Старосамбірщині. Активіст Василь Курій стверджує, що, згідно з нормами законодавства, посів мав здійснитися ще в кінці березня.

«До мене звернулися лісники та екологи. Вони здивовані тим, що такі роботи могли бути проведенні в середині травня. Ще більше дивуються з того, що “Галсільліс” оприлюднив цю інформацію на офіційній сторінці і цим сам підписав собі заяву в поліцію. Скоріш за все, ця акція відбулася тому, що активісти почали цікавитися, куди діваються гроші, виділені для посіву. Таким чином лісники поспіхом відзвітували та спробували замилити очі. Крім того, зараз порушене кримінальне провадження щодо факту невиплати зарплати працівникам Старосамбірського “Галсільлісу”. Я вважаю, що зарплатна стаття першою повинна закриватися на кожному підприємстві, – каже LMN Василь Курій. – Все це схоже на відмивання коштів підприємством обласної ради”.

Як повідомив у коментарі LMN головний лісничий Львівщині Ігор Тренич, посів здійснили пізніше через заморозки на Старосамбірщині та карантинні обмеження.

Фото: Василя Курія.

Фото основне: “Галсільліс”.

  • 0
  • 1859
Відео