Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Старосамбірщині створять відпочинковий комплекс у стилі АТО
11 Червня, 16:03
logo-black

На Старосамбірщині створять відпочинковий комплекс у стилі АТО

 

Марія Оринчак

Поблизу села Бачина створять навчально-відпочинковий комплекс, що за своїм планування нагадуватиме зону проведення бойових дій. Ідея належить атовцю Руслану Пукшину. Комплекс розташується на землях, які виділили учасникам бойових дій зі Старосамбірщини. Їх загальна площа – близько 16 га.

«Ми хочемо, щоб було максимально правдоподібно: коли людина приїде сюди, має спочатку пройти блокпост. Далі будуть тир, зона патріотичного виховання. Також хочемо зробити вело- та квадродоріжку, атракціони. Облаштуємо два невеликі озерця, вулики з бджолами, альтанки», – розповідає LMN Руслан Пукшин.

На території комплексу також планують зробити бліндажі. У них можна буде залишитись на ночівлю. Загалом вхід на територію буде безкоштовним, а за нічліг братимуть символічну платню на розвиток проекту.

«Взагалі, у комплекс зможуть приїжджати і компанії друзів, і сім’ї. Думаємо, там буде дуже зручно проводити вишколи та таборування і пластунам», – каже Руслан. Презентація проекту запланована на 23 червня, до цього часу виготовлять інформаційні буклети.

На фото: місце, де має розташуватися навчально-відпочинковий комплекс.
Фото надав Руслан Пукшин.
Схожі новини