Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Старосамбірщині тимчасово відкриють пункт пропуску із Польщею
23 Квітня, 18:46
logo-black

На Старосамбірщині тимчасово відкриють пункт пропуску із Польщею

Марія Кузьмин

На кордоні між Україною та Польщею «Нижанковичі-Мальговичі» з’явиться тимчасовий пункт пропуску.

«Працювали над цим впродовж місяця разом з партнерами Перемишльського повіту та прикордонними службами обох держав. І українці, і поляки мають таку потребу. Адже ці населені пункти багато чого поєднує. У силу різних обставин багато родин було роз’єднані кордоном. Такі своєрідні «акції» проводитимуться на умовах та в порядку, передбаченому законодавством України», – коментує для LMN голова районної ради Тетяна Терлецька.

Мобільний пункт пропуску вперше запрацює 1 травня. З України можна буде вийти з 10.00 до 12.00 год, а повернутися відповідно до запланованого графіку необхідно з 15.00 до 17.00 год.

«Цією ініціативою маємо намір на час важливих релігійних та державних свят об’єднати родини, які живуть по різні сторони кордону», – каже Тетяна Терлецька.

Про дати наступних таких «акцій» будуть повідомляти. Для перетину кордону необхідно мати закордонний біометричний паспорт або закордонний паспорт старого зразка з візою чи картку малого прикордонного руху.

Про новий митний перехід поблизу Перемишля говорять вже декілька років. Відповідно до проекту, перетинати кордон з Польщею у новому пункті пропуску зможуть не лише автомобілісти, але і пішоходи. Наразі відомо, що почати роботи мали б наприкінці 2019 – початку 2020 років.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини