Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Старосамбірщині відновлять акцію протесту через дорогу Стрілки-Мшанець (ВІДЕО)
12 Липня, 12:15
logo-black

На Старосамбірщині відновлять акцію протесту через дорогу Стрілки-Мшанець (ВІДЕО)

У понеділок, 13 червня, мешканці 11 сіл Старосамбірщини знову вийдуть на акцію протесту з вимогою відремонтувати дорогу Стрілки-Мшанець.

Цього разу анонсують жорсткіші умови акції: пропускатимуть лише один автомобіль щопівгодини, без черги зможуть їхати лише екстрені служби та автомобілі з малими дітьми.

«Три тижні тому ми отримали чітку обіцянку, що найближчими днями розпочнеться ремонт 4,25 кілометра дороги. Але чиновники свого слова недотримали. Відтак, рішення про відновлення влади прийняли не ми, а влада своєю бездіялністю, а згодом ще й познущалась з нас, ремонтуючи лише 700 метрів з 17 кілометрів дороги», — йдеться в офіційному зверненні протестувальників.

Вимога та ж, що була й минулого разу: негайно відремонтувати усю ділянку так званого «чорного шосе», протяжністю 4,25 км, а також виділення коштів на ремонт решти 13 кілометрів дороги.

Ремонту дороги Стрілки-Мшанець, нагадаємо, люди домагаються уже кілька років. Спочатку люди привертали увагу до проблеми творчо, знімали відеоролики, співали пісні, а згодом і писали петиції, та влаштовували акції протесту. Після однієї з них, у жовтні 2019 року, на проблему чиновники таки відреагували та пообіцяли виділити грошей. За проектом орієнтовна вартість цієї ділянки дороги  становитиме близько 270-300 млн гривень.

Схожі новини