На Старосамбірщині виявили скаженого кота | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Старосамбірщині виявили скаженого кота
18 Жовтня, 08:54

На Старосамбірщині виявили скаженого кота

У Скелівці оголосили карантин. Засадки – загрозлива зона.

У господарів у Скелівці було три котики. Минулого тижня один з них, повернувшись додому поводив себе, дивно. Господиня дала йому їсти, а він, накинувся на інших котів, з якими раніше мирно жив. Відтак покусав на обійсті гусака і господиню. Господар викликав працівників відповідної служби.

В управлінні Держпродспоживслужби у Старосамбірському районі повідомили, що лабораторні дослідження у Львові підтвердили, що у кота – сказ. Відразу наступного дня, у п’ятницю, в райдержадміністрації засідала державна надзвичайна протиепізоотичної комісія.  Проводяться заходи з локалізації і ліквідації захворювання.

-Нагадую, що сказ – хвороба не виліковна, обов’язково призводить до загибелі тварин та смерті людей і тільки своєчасне звернення за допомогою дає можливість запобігти захворюванню, – застерігає Богдан Венцик, начальник Держпродспоживслужби у Старосамбірському районі.

У зв’язку із запровадженням карантинних обмежень жителів цієї території просять: Якщо комусь було нанесено покуси тваринами, звернутись до медичних працівників. Особливу увагу звертати на подряпини та рани у дітей. Обов’язково виясняти їх походження. При виявленні незвичної поведінки, захворювання чи загибелі тварин, особливо безпритульних та диких, обов’язково інформувати працівників ветеринарної медицини. Надати можливість працівникам ветеринарної медицини провести необхідні щеплення всім сприйнятливим тваринам, що утримуються у підсобних господарствах.

Відео