Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Старосамбірщині визначили найкращу зупинку району
11 Грудня, 13:23

На Старосамбірщині визначили найкращу зупинку району

 

Марія Кузьмин

Старосамбірська райрада підвела підсумки традиційного авторського конкурсу «Найкраща зупинка». Цього року перемогла автобусна зупинка у селі Скелівка.

 

«Два роки тому за нашу патріотично облаштовану зупинку мали друге місце. Цьогоріч – перше. Зупинку будували з нуля – сучасну, скляну, європейського зразка, так би мовити. Написали «Скелівка» українською та англійською мовами. Лавочки поставили пластикові, їх не треба буде фарбувати», – розповідає LMN сільський голова Скелівки Богдан Антошко.

 

Зупинка ввечері освітлюється – зверху встановили сонячну батарею. Збоку облаштували дитячу гойдалку.

Новий об’єкт обійшовся селу у 30 тис. грн.

 

«Звідси їдуть до школи, дитячого садочка. Часто бачив, як діти чекаючи «Школярика», мерзли і мокли, – продовжує скелівський війт. – Багато хто застерігав, що то недобра ідея, бо поб’ють, покопають, подряпають. Зупинка простояла майже рік, люди її бережуть. Це тішить! Хочеться робити для села ще щось”.

 

У Скелівці питанням благоустрою приділяють особливу увагу. За останні два роки центр села набув нового вигляду. Тут встановили нові лавки, смітники, влітку на електричних стовпах розвісили вазони з квітами.

 

«Останнім часом ми запровадили і сортування сміття. У центрі села встановили контейнери для скла, пластика. У майбутньому хочемо по всьому селі таке зробити», – каже Богдан Антошко.

 

За перемогу в конкурсі йому вручили Подяку за активність і грошову нагороду – 5 тис. грн. За них війт покриє витрати на встановлення сонячної батареї.

Такий конкурс районна рада проводить втретє.

 

«По багатьох населених пунктах району є багато хороших зупинок. Десь громади ініціативу проявляли, десь місцеві ради чи депутати. Бувало, діючі зупинки розфарбовували у національні орнаменти з вишиванками, з патріотичними гаслами. Або й взагалі споруджували нові зупинки. Усі креативили по-своєму, – каже голова райради Тетяна Терлецька. – Цим конкурсом хочемо заохотити людей бути активними, естетично покращувати свої населені пукти, формувати позитивний імідж своїх громад».

zupynka2
Схожі новини