На Стрийщині реалізовують мрії внутрішньо переміщених дітей | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Стрийщині реалізовують мрії внутрішньо переміщених дітей
15 Липня, 14:00

На Стрийщині реалізовують мрії внутрішньо переміщених дітей

На Стрийщині небайдужі люди реалізовують мрії дітей-переселенців. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

Соціально-благодійний проєкт «Реалізуй мрію дитини» стартував майже три роки тому. Його засновником стала активістка, волонтерка, завідувачка сектору культури Стрийської РДА Ольга Боднар, а згодом  до ініціативи долучилася  Молодіжна Рада Стрийщини. Спільнота  почала шукати шляхи, благодійників, волонтерів, щоб успішно здійснювати дитячі мрії.

«Світ в якому ми живемо сповнений різноманіттям цікавих  речей.  Комусь ці речі є доступні, а для когось це – лише мрія. А дитячі мрії – різні, усі  вони яскраві та бажані і наповнені бажанням жити. Діти хочуть бути щасливими. І велике щастя бачити, як усміхаються діти, бачити їхні справжні емоції, відчувати їхню щиру подяку», – розповіла Ольга Боднар.

До 24 лютого спільнота втілювала бажання дітей Стрийщини, однак з початком повномасштабного вторгнення вони почали виконувати мрії дітей із числа ВПО.

«Цей проєкт набув своєї сили саме зараз, коли триває війна. Багато дітей, які втекли від жахів війни і зараз перебувають  на Стрийщині, потребують як ніколи уваги, теплого слова і дуже хочуть миру, щоб якнайшвидше повернутися до своєї рідної домівки  і відчути  домашній затишок.  А мріють такі діти про звичайні речі: хтось  про самокат, хтось про телефон, а хтось про рюкзак до школи», – поділилась засновниця проєкту.

Мрії маленьких українців здійснюють як небайдужі мешканці Стрийщини, так і гості громади.

Зокрема нещодавно дівчинка із Маріуполя Каміла  отримала подарунки від військовослужбовців  Уляни та Романа, які подарували дитині самокат та телефон, а Іван із Херсона отримав портфель і канцтовари. Цього року хлопчик піде в перший клас.

Іван з Харкова, дізнавшись  про цей проєкт, здійснив мрію художниці Анастасії, яка любить творити картини, і подарував їй усе необхідне приладдя.

«Кожна дитяча радість – це перемога, адже діти – наше майбутнє, цвіт нації і  саме в їхніх руках доля нашої країни. І зараз, як ніколи, треба дарувати нашим дітям прекрасні емоції та відчуття захищеності»,- зазначають організатори.

На сьогодні проєкт «Реалізуй мрію дитини» здійснив мрії понад 20 дітей. Наразі спільнота шукає можливості втілити мрії ще шістьох діток.

  • 0
  • 66
Відео