На Стрийщині стався витік газу: що відомо (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Стрийщині стався витік газу: що відомо (ВІДЕО)
27 Квітня, 15:20
logo-black

На Стрийщині стався витік газу: що відомо (ВІДЕО)

У Розвадові на Стрийщині стався витік газу. Ймовріна причина — проведення неподалік розвідувальних робіт. На території громади є значні поклади газу.  Цю інформацію LMN підтвердив голова Розвадівської громади Роман Сидор. 

Сталось так, що з-під землі почав виходити газ разом з водою і брудом. Зараз ситуація контрольована. На даний момент тільки в двох місцях ще виходить газ. Вже проведено засідання комісії з надзвичайних ситуацій громади. Визначено об’єми пошкоджень в господарствах людей, — уточнив у коментарі LMN Роман Сидор. 

На місці вночі працювали представники Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій у Львівській області та поліцейські. Ймовірна причина витоку — проведення неподалік геолого-розвідувальних робіт.

Під час робіт вони з’ясовують, який там є газ, скільки його, який тиск, тощо. Це необхідно, щоб відмежовуватись від нашого так званого ліпшого брата. Зараз ці роботи, зокрема буріння, припинили. Там заливають спеціальним цементним розчином, щоб це повністю припинити, – зазначив голова громади. 

На щастя, наголошують у громаді, внаслідо події ніхто не отримав поранень. Постраждали лише людські подвір’я. Найгірша ситуація — у трьох домогосподарствах. На одному повністю залило город. У ще двох — підмило фундамент будинку. На інших подвір’ях проблема в тому, що з кирниці замість води йде газ. Представники компанії, що проводить розвідувальні роботи, обцяють відшкодувати людям завдані збитки або провести ремонтні роботи.

Відео