На Стрийщині чоловік потрапив у реанімацію через укус змії | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Стрийщині чоловік потрапив у реанімацію через укус змії
28 Травня, 12:43
logo-black

На Стрийщині чоловік потрапив у реанімацію через укус змії

Тетяна Пасічник

Вчора, 27 травня, близько 16.00 у селі Верхня Луковиця, що на Стрийщині, 40-річного Зеновія Базіва вкусила змія. Зараз він у реанімаційному відділенні Стрийської центральної районної лікарні. Стан важкий, але стабільний.

«Зеновій – місцевий житель, – розповідають у Долішненській сільській раді, якій підпорядковане село Верхня Лукавиця. – Він пішов на став,там відпочивав і раптово його вкусила змія в руку. Прибіг сусід, який живе поруч. Чоловіки одразу викликали швидку, як тільки сталась біда, але медики дуже довго їхали. Треба було щось робити самостійно».

Чоловіки покликали місцеву медсестру Ірину. Вона зробила укол постраждалому, надала першу допомогу. Після цього сусід своєю машиною відвіз Зеновія у лікарню. Місцеві мешканці кажуть, такі випадки в них трапляються вкрай рідко.

«Ми взагалі не знаємо, яка це змія і чого так сталось, адже на став багато людей ходять. Немає такого, що кусаються часто. Звісно, як і усюди, бувають різні сумні випадки. Та й у нас стався, але усі односельчани здивовані», – кажуть.

Фото: ns-plus

  • 0
  • 10676
Відео