На Стрийщині відкрили садок за 12 мільйонів гривень | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Стрийщині відкрили садок за 12 мільйонів гривень
10 Грудня, 15:10

На Стрийщині відкрили садок за 12 мільйонів гривень

Сьогодні в селі Лисятичі Стрийського району урочисто відкрили дитячий садок. Заклад має забезпечити місцями півсотні дітей.

“Раніше проблема була. Старий садок на 100 місць у нас побудований був ще в 60-х роках. Він працював до 1992 року, до часу існування колгоспу. А далі приміщення здали в оренду приватній фірмі. Тут виготовляли столярні вироби. У нас багато дітей. До Лисятич належать ще й сусідні Кути, Луги та Пукеничі. Населення велике. Деяким батькам вдалося влаштувати своїх дітей у садочок в Угерсько. Це за 7 кілометрів від нас. Але для всіх там місць не вистачало. Садок – була в нас першочергова проблема”, – розповідає LMN місцева мешканка Марія Струк.

Реконструкція старої будівлі під новий садок велась понад два роки. До відкриття, поміняли деякі стіни, покрівлю, утеплили фасади. Облаштували спальні, роздягальні, сучасні ігрові кімнати, музичний кабінет, харчоблок. Закупили обладнання для спортивних та ігрових майданчиків, нові меблі та іграшки. Працівників забезпечили комп’ютерами.

Загалом садочок “Ластівка” у Лисятичах спільними зусиллями державного, обласного, районного та сільського бюджетів обійшовся в 11 млн 786 тис. грн.

Відео