Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«На сумішах довго не проживе»: 16-річному львів’янину з обпеченим стравоходом негайно необхідна операція у Польщі
12 Грудня, 16:26
logo-black

«На сумішах довго не проживе»: 16-річному львів’янину з обпеченим стравоходом негайно необхідна операція у Польщі

200 тисяч гривень потрібно зібрати у найближчий час, аби врятувати 16-річного Павла Могилу зі Львова. Така вартість обстеження та операції у польській клініці. У 2 роки хлопець випив хімічний засіб, яким обпік стравохід. Відтоді його лікують та оперують.

«Дитину привезли у лікарню уже з важкими термічними опіками. Лікарі намагалися врятувати стравохід, але з часом його довелося сформувати з кишківника. Нещодавно стан хлопця значно погіршився. Виявилось, що на стравоході утворилися петлі, в які потрапляє їжа. Вона там затримується,  починає гнити. У хлопця погіршується самопочуття, піднімається температура. Торік один із утворених мішків передавив нерв – і Павликові відняло ноги. Останній місяць він вживає лише спеціальне харчування. Але ми розуміємо, що на сумішах довго не проживе», – розповідає LMN Наталія Ліпська, координатор благодійного фонду «Крила надії».

Впродовж останніх десять років Павла возили на лікування в польську клініку. Тепер теж терміново необхідна допомога закордонних медиків.

«Польські лікарі наполягають, аби Павлика уже везти до них. Бояться, щоби потім не було запізно. Вони не можуть назначити операцію, тому що не можуть провести обстеження. У батьків Павла зараз немає таких грошей», – додає Наталія Ліпська.

Волонтерка зазначає, що на спеціальне харчування для хлопця у місяць йде 12 тис грн. Сам ж Павлик не опускає рук і надіється на допомогу та підтримку небайдужих людей.

«Цей хлопчик, попри усі випробовування, залишається мегапозитивним. Він прекрасно малює. У майбутньому мріє стати кухарем. Але зараз у нього одна мета – вижити», – каже вона.

Реквізити для допомоги Павлику:

5169330519980178 – карта Приватбанк

IBAN UA733052990000026005041005761 код ЄДРПОУ 35620901 – для переказу з інших банків

Liqpay – для переказів з-за кордону

Призначення платежу: «На лікування Павлика»

Фото: Твоє місто

 

 

Схожі новини