Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На свята українські кордони будуть без черг
26 Грудня, 14:55

На свята українські кордони будуть без черг

До 31 грудня черги на українсько-польському кордоні зникнуть. Для цього прикордонники пообіцяли працювати понаднормово та збільшити штат.

“У 2018 році, як і попередні роки, зафіксовано збільшення пасажиро-транспортного потоку через пункти пропуску на державному кордоні України. Найбільш активний рух спостерігається на кордоні із Польщею. Цьогоріч польську ділянку кордону перетнуло 17 мільйона осіб, всі інші до мільйона. Найбільший рух на пунктах пропуску: Шигині, Краківець, Рава-Руська, на які припало майже 80% усіх пропускних операцій”, – каже Василь Вітровчак із Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

Серед причин, чому стоїть кордон зараз, в управлінні називають – свята. У цей період українці, які пербували на заробітках в Польщі, масово їдуть в Україну.

“Пункти пропуску працюють у штатному режимі, транспортні засоби пропускають навіть понаднормово. До 31 грудня очікуємо, що черги зникнуть взагалі. А на свят, збільшимо склад змін прикордонних нарядів у пунктах пропуску”, – додає Вітровчак.

Прикордонник наголошує, що, на жаль, чисельність пунктів пропуску на українсько-польській ділянці кордону, не дає змоги забезпечити швидкий перетин держкордону.

“Краківець» працював на 120% і більше від своїх проектних пропускних можливостей, але черги все одно були. Ми працюємо понаднормово, але змушені констатувати, що у чомусь програємо: чи неретельному огляді транспортних засобів, чи документів. Потрібно розуміти, що вигравши у швидкості, ми можемо програти у безпеці”, – пояснює прикордонник.

 

Схожі новини