Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«На тебе чекають вдома»: УГП закликає українців у Польщі повертатися на Батьківщину
15 Березня, 10:06

«На тебе чекають вдома»: УГП закликає українців у Польщі повертатися на Батьківщину

У Польщі з’явились білборди, які закликають українців повертатись додому. Автором заклику виявилась Українська Галицька партія, яка активно працює на Західній Україні. Це вже не перша спроба політичної партії вести свою інформаційну діяльність за межами України для повернення своїх людей додому, передає Zaxid.net.

«На тебе чекають вдома», – саме цей заклик ми намагаємось донести тим, хто сьогодні змушений працювати на розвиток економіки інших держав. Ми працюємо для того, аби Україна стала сильною, а наш найцінніший потенціал прихований в українцях. Ми закликаємо їх повертатись до свої родин, та будувати свою рідну хату – Україну, як заповідав митрополит Андрей Шептицький», – каже голова Політради Української Галицької партії Ірина Моряк.

Заробітчани кажуть, що це важливий заклик, який говорить про рішучий настрій повертати людей на Батьківщину та відновлювати економіку країни.

«Приємно бачити такий заклик. Вже давно не відчував того, що хтось, крім моєї родини, очікує мого повернення в Україну. Приємно, що в нас є політичні сили, які думають про завтра, яким воно і вже сьогодні для цього щось роблять», – каже Олег, який повертається із заробітків в Польщі додому.

Торік заробітчани переказали в Україну майже 12 млрд. доларів США, при тому обсяг прямих інвестицій склав лише 1,8 млрд. доларів США. Тож заробітчани стали по факту найбільшим інвестором в економіку держави, що укріпило гривню у 2020 році.

Фото: УНІАН

Схожі новини