На Тернопільщині від коронавірусу помер чоловік, що заразився від священника | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Тернопільщині від коронавірусу помер чоловік, що заразився від священника
25 Березня, 10:28

На Тернопільщині від коронавірусу помер чоловік, що заразився від священника

У Тернопільській області зафіксували першу смерть від інфекційного захворювання Covid-19.

Про це повідомили в оперативному штабі Тернопільської міськради з протидії поширення коронавірусу.

«В інфекційному відділені Тернопільської лікарні швидкої допомоги помер хворий на COVID-19. Це житель Монастириського району. с.Ковалівка. Чоловікові було 68 років», — йдеться в повідомленні.

Чоловік контактував зі священником із Заліщиків, в якого нещодавно виявили коронавірус. Обидва перебували на похороні священника УГКЦ Степана Барновського в селі Іване-Золоте Заліщицького району. На похороні того дня також було ще 12 отців та кількасот людей з Заліщицького району та Монастириського, звідки родом був отець Степан Барновський. Зі слів очевидців, всі ставали до одного хреста і цілували розп’яття.

Як повідомляє місцеве видання, у неділю у чоловіка з Ковалівки почалася задишка та піднялася температура. Родичі викликали швидку, проте, зі слів родини, бригада не виїжджала 5 годин. З лінії 103 відправляли на урядову лінію, а з урядової – на 103. Врешті близько 18.00 швидка таки приїхала, уся бригада була у захисних костюмах. Чоловіка забрали на Чортків в інфекційне відділення, так як в Монастириськах такого немає.

Рентген запалення не показав. А вже через кілька годин у чоловіка розвинулася ниркова недостатність, впав кров’яний тиск.

За останніми даними, у світі офіційно зареєстрували 422 989 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2, 18 915 смертей та 108 578 випадків, коли пацієнти успішно одужали.

В Україні станом на ранок 25 березня зафіксували 113 випадків коронавірусної хвороби Covid-19: у Чернівецькій області виявлено 38 випадків, у Києві — 31, у Київській області — 22, Івано-Франківській — 5, Тернопільській — 4, у Дніпропетровській, Запорізькій, Львівській — по 2, Житомирській — 2, у Волинській, Донецькій, Луганській, Одеській та Черкаській областях — по одному.

Раніше зафіксували 3 летальні випадки — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка — в Івано-Франківській та 33-річна — у Чернівецькій. Одна людина одужала.

Відео