На території лікарні святого Луки у Львові облаштовують модульний діагностичний центр | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На території лікарні святого Луки у Львові облаштовують модульний діагностичний центр
22 Червня, 13:00

На території лікарні святого Луки у Львові облаштовують модульний діагностичний центр

У Львові на території лікарні святого Луки облаштовують модульний діагностичний центр. Як повідомили у Львівській міській раді, це буде одноповерхова будівля, загальною площею 400 кв.м, де надаватимуть усі види невідкладної діагностики.

Модульний центр працюватиме як повноцінне діагностичне відділення і допомагатиме всім пацієнтам, які звертатимуться в лікарню святого Луки і будуть потребувати обстеження. Це МРТ, УЗД, рентген-діагностика, ендоскопічна, офтальмологічна, кардіологічна, терапевтична, хірургічна діагностики та інші.

«Наша лікарня приймає велику кількість пацієнтів – і мешканців міста, і переселенців, і поранених українців. Це модульне містечко дозволить збільшити наші можливості в діагностиці і приймати ще більшу кількість пацієнтів, яким потрібна допомога», – каже директор лікарні святого Луки Василь Трунквальтер.

Мобільний діагностичний центр складатиметься з кількох споруд, зокрема з набору лікарняних, технічних і санітарно-побутових приміщень, призначених для надання медичних послуг.

Вартість проєкту – 3,5 мільйона євро. Його фінансує німецька компанія GIZ.

Відео