На Турківщині 30-річний чоловік після частування грибами потрапив у реанімацію | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Турківщині 30-річний чоловік після частування грибами потрапив у реанімацію
17 Серпня, 13:19
logo-black

На Турківщині 30-річний чоловік після частування грибами потрапив у реанімацію

Сьогодні, 17 серпня, о другій годині ночі у Турківську районну лікарню потрапив 30-річний пацієнт з отруєнням. Чоловікові стале зле після того, як поїв смажених грибів. Зараз він у стані середньої важкості перебуває у реанімаційному відділенні.

«Цей молодий чоловік на Турківщину приїхав у гості до бабусі. Жінка у лісі назбирала грибів. Онук посмажив їх у печі. Сироїжки не пройшли нормальної термічної обробки, тому чоловік й отруївся, – розповідає LMN медичний директор Турківської районної лікарні Віталій Семенків. – Зараз пацієнтові проводимо дезінтоксикаційну терапію. Його стан покращується».

Медик зазначає, що люди найчастіше отруюються сироїжками, які неправильно готують. Особливо ж небезпечними для життя пацієнтів є бліді поганки та мухомори.

«Ми завжди повторюємо: до збору грибів треба підходити особливо уважно. Якщо на 100 відсотків не впевнені, що це їстівний гриб, не кладіть його у свій кошик. Добре, коли все закінчується добре. Але за мою медичну практику, на жаль, від отруєння грибами були й летальні випадки», – зазначає Віталій Семенків.

Фото: ілюстративне

Відео