На Турківщині в приватному будинку знайшли тіло пенсіонерки | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Турківщині в приватному будинку знайшли тіло пенсіонерки
08 Лютого, 10:36
logo-black

На Турківщині в приватному будинку знайшли тіло пенсіонерки

Вчора, 7 лютого, близько 08:26 год. в селі Дністрик-Дубовий, що належить до Турківської ТГ, Самбірського району в приватному житловому будинку знайшли тіло 75-річної пенсіонерки. Оселя жінки була наповнена димом, ймовірно, нещастя трапилось через іскру від пічки.

«Жінка жила сама. Чоловік помер два роки тому, а син оженився не далеко по сусідству. Поїхав кілька тижнів тому в Чехію на заробітки. Бабусю доглядала невістка. Удень приносила їсти, палила у хаті піч. Жінка хворіла трохи, то й ніде не виходила з дому. Її закривали в будинку. Що достеменно сталося, буде відомо після експертизи, але підозрюють, що з пічки могла впасти вуглинка, поруч були речі домашнього вжитку, от все і затліло. Вже зранку бідолашну знайшли сусіди. Вбігли у хату, бо з вікон курило димом. Бабуся була в ліжку, спала та зі сну вже не прокинулась», – розповідає Микола Копанишин колишній голова сільської ради.

Місцеві кажуть, пожежі, як такої, у хаті й не було. Жінка померла від отруєння димом. Проте на місці працювала поліція. Тіло загиблої забрали на експертизу, будуть з’ясовувати, що саме трапилось тієї ночі.

Відео