Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Турківщині за 419 мільйонів гривень відремонтують дорогу до Польщі
09 Вересня, 15:54

На Турківщині за 419 мільйонів гривень відремонтують дорогу до Польщі

Дорожня компанія «Онур» капітально відремонтує дорогу у Турківському районі, що веде до кордону із Польщею. Вартість робіт на цій дорозі –419,5 млн грн. Відповідні результати аукціону оприлюднили на платформі Prozorro у середу, 9 вересня, повідомляє ZAXID.NET

«Онур Конструкціон Інтернешнл» та ТОВ «Автомагістраль-Південь» взяли участь в аукціоні на капітальний ремонт дороги Боберка–Бориня, що з’єднує трасу Львів–Ужгород із кордоном з Польщі. Перемогла компанія «Онур», запропонувавши відремонтувати дорогу за 419,5 млн грн. Це на пів мільйона гривень менше за пропозицію конкурента.

“Зараз гравійна дорога Боберка–Бориня протяжністю 26,8 км перебуває у поганому стані. Підрядник має повністю перебудувати дорогу, облаштувавши асфальтно-бетонне покриття на ній”,- повідомляє заступник керівника дорожнього департаменту ЛОДА Микола Одиноцький. 

image-30

Роботи з облаштування дороги планують розпочати ще цього року. Для цього з Державного дорожнього фонду виділили 90 млн грн. Загалом ремонт дороги до польського кордону триватиме близько трьох років.

Відремонтована дорога вестиме до кордону із Польщею, де у перспективі планують облаштувати новий пункт пропуску «Боберка–Смольник». Про це йдуть перемовини з 2009 року, однак до конкретних рішень не приступали через поганий стан дороги, що веде до кордону.

“Дорога Боберка-Бориня входить у проект «Мале карпатське коло», яке планують реалізувати в межах Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей. Зокрема, планується відремонтувати та збудувати нові дороги, щоб об’єднати у кільце три області і скоротити відстані між ними”, – додає Микола Одиноцький.

Фото: ZAXID.NET

Схожі новини