На Турківщині господар згорів у власному будинку | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Турківщині господар згорів у власному будинку
10 Жовтня, 13:01
logo-black

На Турківщині господар згорів у власному будинку

Юлія Швидко

Вчора уночі у житловому будинку у селищі Бориня Турківського району розгорілася пожежа. Дим, який йшов з вікна будівлі, сусіди помітили уже зранку. Викликали рятувальників. Пожежники годину гасили полум’я. Власника дому 49-річного Миколу врятувати не вдалося.

«Будинок, в якому мешкав загиблий, – комунальний. Розділений на дві половини. В одній з них Микола й жив. Ця частина дому перейшла йому у спадщину від батьків. Миколин тато працював лікарем-терапевтом, мама була акушеркою. Житло, як сільська інтелігенція, отримали від держави, згодом воно стало їх власністю, – розповідає LMN мешканець Борині Іван. – Микола ріс перспективним хлопцем, у школі гарно вчився. Одружився, син у нього народився. І в один момент все в житті пішло не так, як треба. З дружиною розійшлися, з роботи звільнився».

Що стало причиною пожежі – наразі невідомо. Одну з них називають необережне поводження з вогнем. У кімнаті вигоріла підлога та стіна.

«Сьогодні Миколу поховаємо на місцевому цвинтарі. Похорон аж на другу годину, бо його син просив без нього не ховати. Живе на Одещині. Поспішає, аби попрощатися з батьком», – говорить LMN секретар Боринської селищної ради Іванна Гутчак.

Фото: ілюстративне

Відео