Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Турківщині медики “швидкої” їхали до пацієнта на санах (відео)
17 Січня, 10:59
logo-black

На Турківщині медики “швидкої” їхали до пацієнта на санах (відео)

Тетяна Пасічник

15 січня карета швидкої допомоги Боринської міської лікарні виїхала на виклик на хутір Буковинка Турківського району. За 5 км до помешкання пацієнта машина застрягла у снігових заметах. Медики не розгубились.

“ У хворого, старенького чоловіка, був приступ бронхіальної астми. Ми подзвонили до хлопця, який ним опікується, розказали ситуацію. Той виїхав за нами кіньми, запряженими у сани, – розповідає LMN фельдшер Оксана. – Наш водій взяв лопату і скільки міг, розчистив дорогу, щоб хоч трохи можна було проїхати назустріч коням. Тоді пересіли на сани і поїхали рятувати чоловіка».

Зі слів жінки, хворий від госпіталізації відмовився. Боявся, що їдучи взимку у такому транспорті, захворіє ще більше. У лікарні розповіли, що засніжені дороги у селах та хуторах Турківщини — часте явище. Щоправда, це вперше боринські фельдшери їхали до пацієнта кіньми. До умов, в яких доводиться працювати, намагаються ставитися з розумінням, подекуди навіть з гумором.

«Дорогою і покаталися, і природою помилувалися. А найголовніше — пацієнту допомогу надали”, – написали медики у Фейсбуці.

 

“Дороги в нас розчищають, просто цей хутір є дуже віддаленим від населених пунктів. Там живе мало людей, переважно похилого віку. Маршрутки туди не ходять, та й машини майже не їздять», – пояснює Оксана LMN.

Медики були б дуже вдячні, якби їх забезпечили транспортом, що може долати снігові замети.

50512635_365959194206432_7483070602983505920_n
Схожі новини