На Турківщині молодята їхали вінчатися у пожежній машині | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Турківщині молодята їхали вінчатися у пожежній машині
28 Листопада, 14:32
logo-black

На Турківщині молодята їхали вінчатися у пожежній машині

Тетяна Пасічник

23 листопада у селищі Бориня, що на Турківщині, місцеві відсвяткували креативне весілля. Наречені Олег та Анна їхали на вінчання у пожежному автомобілі. Поруч з ними сиділи дружби та дружки. За кермом – чоловік, одягнутий у пожежну форму.

Машину прикрасили повітряними кульками, квітами та стрічками. Знизу причепили надпис «П’єм, гуляєм!». До церкви їхали під звуки пожежних сирен.

Роман Сипливий з Боринської пожежної частини розповів LMN, що гості були в захваті від ідеї.

«Люди ще такого не бачили, всі стояли з телефонами, знімали, – каже Роман. – Священник, на щастя, не злякався, коли машина під’їхала до церкви. Напевно, вже знав про сюрприз. Річ у тім, що наречений – наш працівник. Звідти і взялась ідея з пожежним автомобілем».

Щоб здивувати мешканців селища ще більше, молодята з дружбами та дружками одягнули куртки зі спецкостюму рятувальника. Після вінчання поїхали у ресторан, який розташований неподалік, за 7 кілометрів. Там і продовжили своє святкування.

Фотографії вже облетіли соцмережу. Користувачі реагують по-різному. Одні підтримують незвичну ідею, інші не можуть зрозуміти, чому робочу машину забрали для розваг.

У пожежній частині пояснюють – про креативне весілля заздалегідь попередили головне управління.

«Це ні в якому разі не було підпільно, чи щось подібне. Ми офіційно оформили послугу, як платну. Та й це багато часу не зайняло, але, самі розумієте, є різні люди. Всім не догодиш, – каже Сипливий. – До того ж, у Борині є 5 пожежних машин. Жодної проблеми це не створило».

Фото: Facebook

Відео