Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Турківщині під час сильних опадів будинок Маслиганів з’їхав з фундаменту
13 Червня, 13:04
logo-black

На Турківщині під час сильних опадів будинок Маслиганів з’їхав з фундаменту

Юлія Швидко

Вчора у селі Закіпці Турківського району у подружжя Івана та Марії Маслиганів через зсув грунту змістився з фундаменту житловий будинок. Люди опинилися на вулиці. Цю ніч провели у сусідів.

«Десь пів на п’яту чоловіка не було вдома. Я залишилася сама. Лив сильний дощ. Побачила, що з даху тече вода. Побігла по відра – це мене врятувало від смерті. У той час велика хвиля з річки вдарила у наш будинок. На 40 сантиметрів хата з’їхала з фундаменту. Знищилося вже – меблі, килими, посуд, документи. Усередині будинку було повно глини та дерева. Раніше ніколи такого не бачила. Було, що хвиля билася об будинки, веранди зносила, але щоб так», – розповідає LMN власниця поваленого будинку Марія Маслиган.

Жінка плаче. Каже, що відчуває себе безпорадною. Чоловік – інвалід другої групи. Діти мешкають на Херсонщині.

У будинку пошкоджено коридор, три кімнати, 5 міжкімнатних дверей, речі домашнього вжитку, газовивідну трубу діаметром 25 мм.

«Хату поставили 30 років тому. Відтоді усі заробітки вкладали у ремонт, меблі. Тепер залишилися під голим небом. Усім до нас байдуже. Звернулася до районної влади. Кажуть: «Ми вам можемо виписати дерево, але за нього треба заплатити». А звідки я тепер маю взяти гроші?», – бідкається Марія Маслиган.

Фото: ілюстративне

Схожі новини