Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Турківщині таки збудують міжнародний пункт пропуску
17 Листопада, 13:07
logo-black

На Турківщині таки збудують міжнародний пункт пропуску

У державному бюджеті на 2020 рік передбачили 8,5 млн грн на виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва міжнародного пункту пропуску «Лопушанка – Міхновець».

«Це гарна новина, бо жителі Турківщини давно чекають на цей пункт, – розповідає LMN заступник міського голови Турки Ростислав Набоков. –  Живемо фактично впритул до Польщі: війт Міхновця, як до нас приїжджав, з кордону показував дах своєї хати. Але щоб потрапити до сусідів, мусимо об’їжджати через Старосамбірський район – до пункту «Смільниця», або їхати ще далі – до «Шегинь» на Мостищині».

Багато хто з місцевих у Міхновці та й інших польських селах має родинні зв’язки. Тож про потребу будівництва пункту пропуску розмови ведуть вже давно.

«Дотепер, років з двадцять, лобіювали перехід у Боберці. Але поляки цього проекту не підтримують, там треба вкладати великі кошти. У Лопушанці ж простіше – тут нема річок, не треба будувати мостів. З польського Міхновця в Україну уже прокладена дорога», – каже Набоков.

Кілька разів на переході «Лопушанка-Міхервкць» організовували Дні добросусідства. Люди могли перетнути кордон пішки або велосипедом.

Фото: Львівський портал

Схожі новини