На Турківщині відкрили сучасну залізничну станцію | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Турківщині відкрили сучасну залізничну станцію
09 Січня, 15:42

На Турківщині відкрили сучасну залізничну станцію

Сьогодні, 9 січня, урочисто відкрили оновлену станцію Сянки. Ремонт будівлі розпочали ще у 2016 році. На реконструкцію витратили 22,3 млн грн.

Про це повідомили у прес-службі ЛОДА.

Під час ремонту замінили зовнішні мережі електропостачання та електроосвітлення, оновили обладнання в трансформаторній підстанції, влаштували зовнішні мережі зв’язку.

У будівлі вокзалу утеплили стіни, влаштували одноповерхову прибудову, встановили електричне опалення та перекрили дах металочерепицею.

Також повністю замінили обладнання та напірну господарсько-питну мережу пункту водопостачання станції Сянки. Вона забезпечує водопостачання підрозділів залізниці, прикордонної служби, населення села.

«За останні 3-4 роки ми продемонстрували дуже хороший темп і результати у відкритті низки об’єктів. 21 новий народний дім, 23 дошкільні навчальні заклади, 14 нових шкіл, в тому числі в Турківському та Сколівському районах Приємно, що в цьому інвестиційному процесі яскраво виглядає Львівська залізниця. Сьогоднішнє відкриття відремонтованої станції залізничного вокзалу – це не лише успіх для села Сянки Турківського району, це успіх для всієї Львівської області», – зазначив заступник голови Львівської ОДА  Роман Филипів.

У будівлі вокзалу облаштували зал очікування, у якому є окремі туалетні кімнати. Тут також влаштували робочі кабінети працівників та санвузли для персоналу.

Відремонтували посадкові платформи, упорядкували прилеглу територію, влаштували проїзд з асфальтобетонним покриттям до будівлі вокзалу та на автостоянку біля вокзалу. Довкола території облаштували металеву огорожу.

Станція Сянки обслуговує пасажирів, які прибувають у Західний реабілітаційно-спортивний центр національного комітету спорту інвалідів України у Львівській області. Це було враховано під час створення проекту реконструкції. Для зручності обслуговування пасажирів з інвалідністю створили пристосовану простору кімнату для відпочинку з окремим санвузлом. Входи та виходи з приміщень обладнані пандусами, облаштовано окремі місця для людей з інвалідністю на автостоянці. Крім того, для станції Сянки придбали мобільну підйомну платформу, що забезпечує комфортну посадку та висадку з поїзда пасажирів, які пересуваються в інвалідних візках.

Фото: прес-служба ЛОДА.

Відео