На успіх надихає дружина: Богдан Чіпак з Мостиськ увійшов у Книгу рекордів України | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На успіх надихає дружина: Богдан Чіпак з Мостиськ увійшов у Книгу рекордів України
11 Грудня, 17:19
logo-black

На успіх надихає дружина: Богдан Чіпак з Мостиськ увійшов у Книгу рекордів України

Юлія Швидко

Вчора у Києві презентували Книгу рекордів України-2020. До неї увійшов 38-річний Богдан Чіпак з Мостиськ.

23 січня цього року Богдан встановив рекорд України – за 30 секунд зробив 42 відтискання. У чоловіка перша група інвалідності. 7 років тому він впав з висоти 11 м, отримав перелом хребта та забій спинного мозку.

«Сьогодні з дружиною повернулися з Києва. Мав йти на заняття зі стрільби з лука, але трохи втомився з дороги, то, мабуть, пропущу, – розповідає LMN Богдан Чіпак. – Презентація Книги рекордів України проходила на СК «Олімпійський». Все відбувалося урочисто, запросили тенора з Італії. Я став рекордсменом у спортивній рубриці, тому більше спілкувався зі спортсменами. Познайомився з найсильнішою жінкою світу Ольгою Лящук, чемпіоном світу з бодибілдингу Володимиром Осніком та нашим земляком Олегом Тягнизубом. Він зубами потягнув корабель, що важив 614 тонн».

Богдан говорить, що на успіх його надихає дружина. Їй присвятив свій перший тріумф. У Тетяни теж перша група інвалідності.

«Таня постійно переживає за моє здоров’я. Хвилюється, аби фізичні навантаження не пошкодили мені. Але від тренувань не відмовляє. Її підтримка для мене є дуже важливою», – додає Богдан.

До видання увійшло майже півтисячі унікальних досягнень.

Відео