Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На в’їздах у Львів встановили “розумне” освітлення
30 Липня, 13:15

На в’їздах у Львів встановили “розумне” освітлення

На магістральних дорогах Львова, які ведуть за межі міста, оновили вуличне освітлення. Там встановили ліхтарі розумного освітлення «Smart Light». У кожному світильнику можна регулювати яскравість та відстежувати споживання електроенергії. Про це повідомляє Львівська міська рада.

Встановили 175 ліхтарів розумного освітлення на вулиці Стрийській, на Кульпарківській — 32 ліхтарі, Шевченка — 123 ліхтарі,на Городоцькій — 134 ліхтарі та на Личаківській — 44.

«Зараз ми бачимо кожен світильник на комп’ютері, відслідковуємо скільки він споживає електроенергії. Можемо його в будь-який час увімкнути чи вимкнути та діміювати, це дуже полегшує нашу роботу в обслуговуванні. Тепер вулиці отримали набагато гарніше та якісніше освітлення», ‒ каже виконуючий обов’язки директора ЛКП «Львівсвітло» Михайло Трач.

Вартість заміни одного світильника з опорою та мережами становить близько 70 тис. грн. Відтак на вул. Стрийській витратили 8 млн 100 тис. грн; на вул. Кульпарківській — близько 2 млн 900 грн; вул. Городоцькій — близько 8 млн 200 тис. грн; вул. Шевченка— 8 млн 100 грн. вул. Личаківській — 3 млн 500 тис. грн.

Фото: Твоє місто

Схожі новини