Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Вербну неділю у Львівській області вводять серйозні обмеження
10 Квітня, 14:15
logo-black

На Вербну неділю у Львівській області вводять серйозні обмеження

Вже цих вихідних, 11 та 12 квітня, на Львівщині запровадять щось на кшталт комендантської години. З 13:00 суботи до 6:00 понеділка людей просять утримуватись від пересувань вулицями та перебувань у громадських місцях.

«Звертаюся до кожного мешканця Львівщини! До кожного без винятку! Прошу Вас утриматись від пересування і перебування у громадських місцях на цих вихідних. Від 13.00 суботи до 6.00 понеділка. Ці обмеження вводяться задля збереження нашого з Вами здоров’я та мінімізації поширення захворюваності серед населення!», – сказав у своєму зверненні до мешканців області голова ЛОДА Максим Козицький.

Рішення адміністрації пов’язане зі святами, які припадають саме на ці вихідні. Нагадаємо, 12 квітня католики святкуватимуть Великдень. А для християн Східного обряду це буде квітна неділя. Тому очікувано, що у цей час на вулицях збільшиться і кількість людей, що може бути небезпечним в умовах карантину.

Під зверненням Максима Козицького у Фейсбук чимало людей в своїх коментарях висловили обурення щодо таких обмежень. Адже комендантську годину, за законом, можна вводити лише за умов надзвичайного стану. Тому голова ЛОДА одразу уточнив, що його звернення – лише прохання.

«Звернення несе рекомендаційний характер. Прошу Вас утриматись від пересування і перебування у громадських місцях на цих вихідних», – додав Козицький.

До речі, таку “комендантську годину” на вихідні можуть ввести у трьох областях Західної України. Крім Львівської, ще  у Тернопільській та Івано-Франківській. Розмови про це велись на нараді із прем’єр-міністром.

Нагадаємо, за порушення умов карантину в Україні введені штрафи в розмірі від 17 тисяч гривень.

До слова, станом на ранок 10 квітня у Львівській області зафіксували 82 випадки зараження COVID-19. У період з 22:30 9 квітня по 08:30 10 квітня, в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося 37 осіб. Пацієнти з міста Львів, Самбір, Пустомитівського, Городоцького районів.

 

Схожі новини