Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На відновлення даху у бродівській школі треба понад 600 тисяч гривень
12 Березня, 17:06
logo-black

На відновлення даху у бродівській школі треба понад 600 тисяч гривень

Антоніна Скляренко

Вчора через сильні пориви вітру у Бродівській школі №2 зірвало дах. Покрівлю пошкодило всього за кілька хвилин до того, як до закладу почали сходитися діти.

«Десь близько восьмої ранку було, а уроки в школі починаються о 8.30. На щастя, вдалося уникнути великої біди, ніхто не постраждав. Пощастило, і що вітер дув у протилежну сторону від входу до школи. Частину покрівлі знесло і кинуло на електричні дроти, за 20 метрів від дороги і житлових будинків», – розповідає начальник відділу освіти Бродівської РДА Микола Сторожук.

Всього у школі № 2 пошкодило 670 кв. м покрівлі. За попередніми оцінками, збитків завдано на понад 600 тис. грн. Вчора дах школи оглядали підрядники, які в 2017 році замінювали покрівлю на школі.

1-1-1

«Спочатку покриття школи було шиферне, замінили на металопрофіль. Він трохи легший. Підрядники дивилися, не побачили власної вини у тому, що сталося. Можливо, й справді винен аномальний вітер. Ще буде проведено кілька комісій, які остаточно вкажуть на причину того, що відбулось. Відповідно до того будемо вирішувати питання з фінансами. Якщо справді вини підрядника нема, треба буде шукати гроші в районному і обласному бюджетах. З деревом допоможе місцевий лісгосп. Треба зробити так, аби за два тижні проблема була повністю ліквідована», – додає Сторожук.

У Бродівській школі № 2 навчається 924 учні. Вона одна з найбільших в районі. Через зірваний дах навчання в закладі не відмінили.

 

ФОТО: Leopolis.news

5-3-2
Схожі новини