Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«На війні найбільше лякала тиша»: у Львові провели фотосесію «Незламні кіборги»
16 Січня, 17:16

«На війні найбільше лякала тиша»: у Львові провели фотосесію «Незламні кіборги»

Фотосесію «Незламні кіборги» провели у Музеї визвольної боротьби у день пам’яті Героїв-кіборгів. Таким чином згадали тих, хто в січні 2015-го року у найзапекліших боях боронив Донецький аеропорт, передає galinfo.

«Проектом хочемо мотивувати хлопців відкритися, аби суспільство знало, що та як відбувалося в аеропорту Донецька. Усе те, що воїни пережили, захищаючи аеропорт, у кожного залишило свої рани в душах та тілах, однак ми постаралися достукатись до кожного. Відтак, хто мав бажання та якийсь месидж, висловив його у цих фотографіях», – розповіла директор департаменту соцзахисту населення ЛОДА Наталія Кузяк.

Проект складається з кількох заходів. Фотовиставку експонуватимуть у стінах Львівської обласної державної адміністрації. Згодом фото передадуть у Будинок воїна, або в Музеї історії релігії.

У фотопроекті взяли участь майже два десятки воїнів із Львівщини.

«В аеропорт я потрапив 6 січня і перебував до 20 січня 2015 року, після чого мене взяли в полон. Перші дні на бойових позиціях було зовсім не страшно, бо ми ще не до кінця розуміли, куди  потрапили. Коли йшли бої, теж було не страшно. На війні найбільше лякала тиша. У мене з дитинства була мрія потрапити на війну. Не шкодую про жоден свій крок. Якщо буде ще потреба, піду воювати, не замислюючись», – ділиться спогадами оборонець аеропорту, мобілізований під час третьої хвилі Тарас Колодій.

До проекту долучилися фотографи Сергій Талочко та Альона Ніколаєвич.

Схожі новини