На війні загинув студент Львівського університету з російським громадянством | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На війні загинув студент Львівського університету з російським громадянством
05 Грудня, 19:55

На війні загинув студент Львівського університету з російським громадянством

21 листопада 2023 року на війні з росією загинув студент заочного відділення історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Дмитро Грицененко. Про це повідомили у пресслужбі університету.

Хлопець був громадянином росії, однак самостійно вивчив українську мову і переїхав до Львова. Згодом здав зовнішнє незалежне оцінювання і вступив на історичний факультет Львівського університету.

Будучи громадянином росії, Дмитро самостійно вивчив українську мову, переїхав до Львова, склав зовнішнє незалежне оцінювання і вступив на історичний факультет Львівського університету.

“Чоловік одружився і мріяв жити в мирній Україні, яку без жодних роздумів пішов обороняти. Дмитро свідомо написав заяву про відрахування з числа студентів Університету за власним бажанням для того, щоб піти захищати Україну, яку він так любив. Останніми словами, які Дмитро сказав перед відбуванням на війну були: «Я обовʼязково повернусь і відновлюсь в числі студентів історичного факультету», – йдеться у повідомленні.

Інформації про чин похорону наразі немає.

Відео