На війні загинув тренер і бойовий плавець з Львівщини – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На війні загинув тренер і бойовий плавець з Львівщини
09 Червня, 10:55

На війні загинув тренер і бойовий плавець з Львівщини

4 червня на Харківщині загинув захисник із Самбірщини Олександр Гречаник з позивним “Грек”. Як повідомили у Новокалинівській міській раді, чоловік був штаб-сержантом 8 полку спеціального призначення ССО ім. Князя Ізяслава Мстиславича.

Народився Олександр Гречаник у Самборі, проживав у Новому Калинові. Навчався у самбірській середній школі №7. Після закінчення школи проходив службу – справжній вишкіл “морських котиків” на острові Майський. Закінчив факультет психології Миколаївського університету. Працював на керівних посадах, а також тренером у львівських спортивних закладах, оскільки був бойовим плавцем.

imgonline-com-ua-black-white-gn3msbamhlojvxw

«З перших днів війни пішов добровольцем у Збройні Сили України та був направлений у 8 полк спеціального призначення ССО ім. Князя Ізяслава Мстиславича. Службу проходив у підрозділі “Грек”. Героїчно та без страху Олекандр йшов у бій у місті Ірпінь, Сєвєродонецьк, звільняв Харківщину, захищав Бахмут. Адже попереду чекає ПЕРЕМОГА. Та не судилося… 04 червня Олександру судилося приєднатися до Небесного війська», – розповіли в міськраді.

У Олександра залишились батьки, дружина, 19-річна донька та 2-річний син.

Поховали воїна на Вінничині, у селі Ільківка.

 

Відео