На війну пішов добровольцем: у Львові прощаються з 41-річним захисником “Сталевого кордону” | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На війну пішов добровольцем: у Львові прощаються з 41-річним захисником “Сталевого кордону”
19 Листопада, 10:18

На війну пішов добровольцем: у Львові прощаються з 41-річним захисником “Сталевого кордону”

У неділю, 19 листопада, громада Львова попрощається з військовослужбовцем Ярославом Мурином, який загинув від рук російських окупантів, захищаючи Україну, повідомили у Львівській міськраді.

Чин похорону військовослужбовця розпочнеться об 14:30 у храмі великомученика Дмитрія УГКЦ (вул. Загірна, 28А). Поховають воїна на Ряснянському цвинтарі.

41-річний Ярослав Мурин львівʼянин. Навчався у СЗШ №30 та «Львівському вищому професійному училищі харчових технологій», згодом закінчив Національний університет харчових технологій.

Після завершення навчання працював пекарем на колишньому Львівському хлібокомбінаті №2, також обіймав посаду механіка-наладчика обладнання на місцевому підприємстві харчової промисловості. Протягом останнього періоду працював на підприємстві «Енджой» поблизу Львова. Захоплювався рибальством, обожнював проводити вільний час на природі. Був винятково товариською людиною.

У березні 2023 року добровольцем приєднався до Державної прикордонної служби України. Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави у складі 15-го мобільного прикордонного загону «Сталевий кордон» ДПСУ.

У Ярослава Мурина залишилися дружина, сестра та донька.

Відео