регіональні новини
Написати нам
На власників ресторану “Фазенда”, в якому отруїлися люди, відкрили кримінальне провадження
10 Вересня, 13:07

На власників ресторану “Фазенда”, в якому отруїлися люди, відкрили кримінальне провадження

У ресторані “Фазенда”, що розташований у селі Наконечне ІІ Яворівського району, виявили порушення потоковості сировини та поганий розподіл чистого та брудного посуду. Крім того у закладі готували на весілля страви, які заборонено подавати влітку: продукти з кремом, заливне та фаршировану рибу. Власники ресторану не показали Держпродспоживслужбі документів на продукти та продовольчу сировину, яку використовували на весіллі. Про це Галнету розповіла начальниця відділу організації розслідування спалахів Держпродспоживслужби Львівщини Олена Улашина.

Нагадаємо, 3 вересня, до Новояворівської районної лікарні госпіталізували 10 людей, серед яких була трирічна дитина, з симптомами отруєння. Усі вони 31 серпня харчувалися на весіллі у с. Наконечне II у ресторані «Фазенда».

“Усю їжу, крім кондитерських виробів, готували у ресторані. Зараз ми встановлюємо, хто готував ці вироби і як їх доставляли. Після перевірки ресторан закрили до 18 вересня, для того аби власники усунули порушення. Також Яворівський районний відділ поліції порушив кримінальну справу, щодо власників ресторану”, – каже Олена Улашина.

Держпродспоживслужба продовжує дослідження. Незабаром будуть результати огляду персоналу, який готував продукти на весілля.

Станом на 16.00 9 вересня кількість постраждалих становить 11 дорослих і 1 дитина. Однак стало відомо, що 6 з них не були гостями на весіллі, їх пригостили стравами наступного дня.

Фото: ресторан “Фазенда”

Схожі новини