Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Водохреща в центрі Львова відбудеться освячення води
14 Січня, 09:23

На Водохреща в центрі Львова відбудеться освячення води

На свято Богоявлення, 19 січня, на площі Ринок традиційно відбудеться щорічний Чин освячення води за участю духівників усіх християнських конфесій міста. До спільної молитви та колядування запрошують усіх мешканців та гостей Львова. Про це повідомляє Львівська міська рада.

О 13.00 львівських хори розпочнуть дійство. Вже через півгодини відбудеться загальноміський екуменічний молебень та освячення води.

“У молитві варто єднатися не лише у цей день, а й у інші значні свята. Тому що Христос — один, і загальне Богослужіння, чи освячення води, — є тим моментом до якого жителі нашого міста долучаються спільно і чисельно. Ця традиція загальноміського водосвяття започаткована у Львові, а згодом поширилася і на інші міста”, — каже Митрополит Львівський ПЦУ Макарій.

Кожен охочий зможе після освячення води взяти її додому. Вода перебуватиме у спеціальному резервуарі.

“Об’єм резервуару — 1500 літрів. Торік цього обсягу вистачило для усіх охочих. Ми ретельно стежимо за технічним станом резервуару, виконуємо дезінфекцію та промивку. Артезіанську воду, яка потрапляє у систему міських трубопроводів, постачатимуть на площу Ринок з допомогою автоцистерни Львівводоканалу. Резервуар встановлять 18 січня увечері, а 19 зранку його наповнять водою”, —говорить заступник директора ЛМКП “Львівводоканал” Юрій Свізінський.

Фото: Львівська міська рада.

Схожі новини