Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«На все свій час»: Оксана Юринець може стати мером Львова
01 Лютого, 17:31
logo-black

«На все свій час»: Оксана Юринець може стати мером Львова

Юлія Швидко

Сьогодні у соціальній мережі Facebook з’явилося фото, на якому екс-нардепка зі Львова Оксана Юринець стоїть поряд з київським мером Віталієм Кличком. Обоє тримають руки, зажаті у кулаки. Над ним підпис: «Тримати УДАР потрібно завжди! Мер Кличко».

У місцевих політологів та львів’ян одразу з’явилося припущення, що це фото може сигналізувати про участь Оксани Юринець у майбутніх виборах мера Львова. LMN запитала у самої Юринець, чи, справді, вона має намір поборотися за мерське крісло.

«Наш Львів – гарне європейське місто, яке варте кращого, ніж має сьогодні. Моя увага завжди була прикута  до Львова. Я бачу проблеми, які існують у транспортній розв’язці, інфраструктурі, ситуації з дитячими садками та школами. До речі, Львову вартувало би повчитися у столиці. Там за останній рік відкрили 30 нових дитячих садків та 8 шкіл», – відповіла Оксана Юринець.

На запитання, чи таки буде претендувати на посаду міського голови, політик поки не дала чіткої відповіді.

“Чи думаю про вибори мера? Думати потрібно завжди. І не лише про вибори, а й про місто, людей, родину. Треба постійно стратегічно мислити, – зазначила. – А чи піду на ці вибори? На все свій час. Я десять років у політиці і ніколи нічого не приховувала від людей. Якщо матиму що офіційно сказати, без журналістів тут не обійдеться”.

Зі слів Оксани Юринець стає зрозуміло, що найменше, чого вона боїться, – конкурентів.

«Завжди треба працювати над своїми ідеями, їх накопичувати. Думати, що ти можеш зробити для міста та України зокрема. А не зосереджувати увагу, як у нашій політиці було досі прийнято, на тому, хто твій конкурент і як його перемогти».

Нагадаємо, що на минулорічних позачергових виборах до парламенту в одномандатному виборчому окрузі № 117 Оксана Юринець змагалася з кандидатом  у народні депутати від партії «Голос» Ярославом Рущишином. Рущишин переміг з різницею у 1,25 відсотків голосів.

Фото: Facebook

Схожі новини