Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На «всенародному опитуванні» працювала 11-річна волонтерка, – Нацполіція
26 Жовтня, 15:27

На «всенародному опитуванні» працювала 11-річна волонтерка, – Нацполіція

Національна поліція України розпочала розслідування щодо роботи неповнолітніх волонтерів на «всенародному опитуванні», яке ініціював президент України Володимир Зеленський. Наймолодшій волонтерці на заході було всього 11 років. Про це повідомив очільник Нацполіції Ігор Клименко під час брифінгу, повідомляє Громадське.

«Правоохоронці будуть перевіряти, чи давали батьки всіх неповнолітніх волонтерів свою згоду на роботу під час «президентського опитування». Бо далеко не у всіх були відповідні документи», – зазначив Клименко.

Також на батьків наймолодшої 11-річної волонтерки поліція склала протокол, адже займатися волонтерською діяльністю за згодою батьків можна лише з 14 років.

Правоохоронці почали перевірку документів волонтерів, коли під час проведення місцевих виборів та паралельного «всенародного опитування» Володимира Зеленського в інтернеті з’явилася інформація, що серед них є неповнолітні. Діти проводили опитування в різних областях України.

Уповноважена з прав людини Людмила Денісова пояснила що, оскільки опитування є добровільним, участь у ньому дітей регламентується законом «Про волонтерську діяльність». Відповідно до нього, волонтерами можуть бути люди віком від 14 до 18 років, тобто неповнолітні.

Також користувачі соцмереж писали, що за роботу під час опитування волонтери отримували гроші. Називали суми від 800 до 1000 грн.

Нагадаємо, що на «всенародному опитуванні» президента українців просили відповісти на запитання про довічне ув’язнення для корупціонерів, вільну економічну зону на Донбасі, легалізацію медичного канабісу, скорочення кількості народних депутатів до трьохсот та гарантії безпеки для України за Будапештським меморандумом. Участь в опитуванні була добровільною.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини