На вулиці Словацького відремонтували частину дороги та облаштували велосмугу | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На вулиці Словацького відремонтували частину дороги та облаштували велосмугу
12 Квітня, 16:27

На вулиці Словацького відремонтували частину дороги та облаштували велосмугу

На частині вул. Словацького – від вул. Крушельницької до вул. Дорошенка, ліквідували просідання та ями на дорожньому полотні, а також облаштували велосмугу. Про це повідомили у Львівській міськраді. 

Як пояснили у Галицькій районній адміністрації, спеціалісти провели поточний ремонт і ліквідували всі просідання, а також облаштували велосмугу. Доріжка для велосипедистів на вул. Словацького була передбачена в перспективній схемі велосипедної мережі міста. Тому, щоб двічі не проводити дорожніх робіт на цій локації, було вирішено облаштувати покриття для велосмуги в комплексі з поточним ремонтом вулиці.  За рекомендаціями Львівської асоціації велосипедистів велодоріжку площею 80 м2 вистелено «римським каменем».

“Підрядна організація відремонтувала 320 м2 покриття, з яких 240 м2 викладено мозаїкою, а 80 м2 «римським каменем». «Римським каменем» викладено велосмугу за рекомендацією Львівської асоціації велосипедистів. А демонтовану бруківку, яка була на місці, де поклали «римський камінь», ми облікували і передали на зберігання в ЛКП «ШРП Галицького району». Її можна буде повторно використовувати при мощенні доріг у центральній частині міста», – розповіли у Галицькій районній адміністрації.

Додамо, що  до кінця тижня ця частина вул. Словацького ще залишатиметься закритою для проїзду транспорту. Як пояснюють у районній адміністрації, це необхідно, щоб відремонтована ділянка кілька днів вистоялася без навантаження транспорту.

Відео